حمزه پاپی رضایی ۰۹۱۲۱۰۱۵۷۰۹

احسان معصومی ۰۹۱۲۵۷۰۹۷۹۳

بهترین کامیون‌های ایران2

اسکانیا R560

اسکانیا یار دیرینه و یکی از قدیمی ترین کامیون‌های جاده‌های ایران است. کمپانی اسکانیا همواره با تولید کامیون هایی براساس بهترین و به روز ترین تکنولوژی‌های دنیا سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد و در این امر نیز موفق بوده است.

کشنده R560 اسکانیا یکی از بهترین و پرقدرت‌ترین محصولات این کمپانی است که با موتوری 8 سیلندر رقابت را برای رقبای خود دشوار ساخته است. بطوریکه هم اکنون نیز با گذشت چندین سال از تولید اسکانیا R560، کامیونی 8 سیلندر و برتر از آن تولید نشده است.

اسکانیا R560

فاو J6

کمپرسی فاو و یا کامیون فاو J6 یکی از کامیون های کمپانی فاو و با اصالتی چینی است که برخلاف سایر محصولات این کشور از قطعاتی با کیفیت بهره‌مند میباشد. لازم است بدانید که تا قبل از تولید فاو J6 خودروهای چینی فروش چندانی نداشتند و به علت کیفیت پایین در قطعات و مشکلاتی در مونتاژ و قوای فنی مورد اعتماد نبودند.

اما کامیون فاو J6 نه تنها تصور عموم مردم را تغییر داد بلکه در مدتی کوتاه بخش گسترده‌ای از بازار معاملات کشور را به خود اختصاص داد.

فاو j6

آکسور

در میان کامیون‌ها و کشنده‌هایی که معرفی کردیم اگرچه آکسور قدیمی تر باشد و پر طرفدار بودن و فروش بالای آن غیر قابل باور به نظر برسد اما کشنده آکسور به واسطه استهلاک و هزینه جانبی پایین در زمره پرفروش ترین و پرطرفدارترین کامیون های بازار ایران قرار گرفته است.

کشنده اکسور برخلاف کشنده های مدرن و تازه وارد از ظاهری ساده برخوردار بوده و همین سادگی و هزینه‌های پایین جانبی در محبوبیت آن تاثیر بسزایی داشته است.

بنز آکسور

کامیون های ایسوزو

شرکت ایسوزو یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروساز ژاپنی است که در زمینه تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین فعالیت می‌کند. محصولات شرکت ایسوزو قادر به پاسخگویی به نیاز تمامی اقشار جامعه، خودروهایی در تناز باری مختلف اعم از کامیونت 6 تن، 8 تن و 19 تن عرضه می‌شود. محصولات ایسوزو در ایران توسط گروه بهمن به فروش می‌رسند و در این سالها شرکت ایسوزو به عنوان یکی از برترین خودروسازان در کشورمان شناخته شده است.

کامیون های ایسوزو

کامیونت های الوند

کامیونت های الوند یا فوتون محصول شرکت چینی تبار فوتون موتورز هستند که چند سالی است توسط شرکت سایپا دیزل در ایران مونتاژ و عرضه می‌شوند. این کامیونت ها از نظر قطعات و نوع موتور کیفیت بالایی دارند و همچنین لازم است بدانید که در مقایسه با سایر رقبای خود از قیمتی مناسب برخوردار هستند که این امر موجب شده است تا کامیونت های فوتون در زمره بهترین کامیون های ایران قرار بگیرند و فروش بالایی را از آن خود کنند.